The Biggest Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gossip Girl, Heroes, Lost, Dexter, Prison Break, Hello Kitty, Betty Boop, Fashion
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Andyna6

Andyna6


Female Poeet p?íspivku : 219
Age : 43
Location : Nejdek
Registration date : 07. 05. 09

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty
PříspěvekPředmět: Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika   Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika EmptySun Sep 20, 2009 11:18 pm

Alík můj první slabikář je výukový software pro děti nejen předškolního věku. Tento didaktický multimediální CD-ROM je určen všem dětem, které se chtějí naučit poznávat všechna písmenka české abecedy a poté se procvičit i v jejich znalosti.


[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
JituShka
Admin
JituShka


Female Poeet p?íspivku : 715
Age : 36
Location : Praha
Registration date : 07. 09. 08

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty
PříspěvekPředmět: Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika   Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika EmptySun Mar 14, 2010 6:35 pm

Alík - Než půjdu do školy

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Preview

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Alik-nez-pujdu-do-skoly-3


[You must be registered and logged in to see this link.]



Alík - veselá matematika



Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Alik-vesela-matematika-3


[You must be registered and logged in to see this link.]
HESLO:mkommm
Návrat nahoru Goto down
https://jitushka.forumczech.com
JituShka
Admin
JituShka


Female Poeet p?íspivku : 715
Age : 36
Location : Praha
Registration date : 07. 09. 08

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika   Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika EmptySun Mar 14, 2010 7:04 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Stačí přes jeden link
Návrat nahoru Goto down
https://jitushka.forumczech.com
kikolina




Female Poeet p?íspivku : 16
Age : 32
Location : nymburk
Registration date : 04. 12. 09

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty
PříspěvekPředmět: Alík - Veselá matematika   Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika EmptyFri Mar 26, 2010 9:53 pm

ahoj prosim sezen mi jiny odkaz na tuto hru dekuju moc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
styv2

styv2


Male Poeet p?íspivku : 259
Age : 37
Location : cvikov
Registration date : 23. 06. 09

Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika   Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika EmptyFri Mar 26, 2010 11:08 pm

kikolina napsal:
ahoj prosim sezen mi jiny odkaz na tuto hru dekuju moc Very Happy
ZKUS TENTO [You must be registered and logged in to see this link.]
NEBO TYTO
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika   Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alík - Můj první slabikář, Alík - Než půjdu do školy a Alík - Veselá matematika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Biggest Dream :: Programy - výuka pro děti i dospělé :: Vzdělávací programy-
Přejdi na: