The Biggest Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gossip Girl, Heroes, Lost, Dexter, Prison Break, Hello Kitty, Betty Boop, Fashion
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prosba o pomoc

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
misicka




Female Poeet p?íspivku : 28
Age : 37
Location : praha
Registration date : 18. 05. 10

Prosba o pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Prosba o pomoc   Prosba o pomoc EmptyMon Mar 14, 2011 9:30 pm

Ahojky,

moc se omlouvám, vím, že to sem opravdu nepatří, ale všechny bych Vás moc moc chtěla poprosit o pomoc. Potřebovala bych vyplnit dotazníky k bakalářské práci. Mnozí mi slíbili, že vyplní a vykašlali se na mě , tak snad Vy byste mohli pomoct... A kdyby se Vám to ještě podařilo rozšířit, byla bych neskutečně šťastná... Slibuju, že budu hledat hry jak divá Very Happy

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGM2QlFUa3pNNVdrWHQ3cVNQTFVJb3c6MA

To je odkaz na formulář, všem moc děkuju a ještě jednou se omlouvám, ale jsem docela v patové situaci....

Díky flower flower flower
Návrat nahoru Goto down
floris




Female Poeet p?íspivku : 21
Age : 40
Location : 040384
Registration date : 12. 01. 09

Prosba o pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosba o pomoc   Prosba o pomoc EmptyTue Mar 15, 2011 8:30 pm

misicka napsal:
Ahojky,

moc se omlouvám, vím, že to sem opravdu nepatří, ale všechny bych Vás moc moc chtěla poprosit o pomoc. Potřebovala bych vyplnit dotazníky k bakalářské práci. Mnozí mi slíbili, že vyplní a vykašlali se na mě , tak snad Vy byste mohli pomoct... A kdyby se Vám to ještě podařilo rozšířit, byla bych neskutečně šťastná... Slibuju, že budu hledat hry jak divá Very Happy

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGM2QlFUa3pNNVdrWHQ3cVNQTFVJb3c6MA

To je odkaz na formulář, všem moc děkuju a ještě jednou se omlouvám, ale jsem docela v patové situaci....

Díky flower flower flower




Tak jsem ti to vyplnila rádo se stalo snad ti to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
 
Prosba o pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosba
» prosba
» prosba o hru
» pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Biggest Dream :: SOUTĚŽE-
Přejdi na: