The Biggest Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gossip Girl, Heroes, Lost, Dexter, Prison Break, Hello Kitty, Betty Boop, Fashion
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Crack nebo dělám něco špatně?:(

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Simonkaa12

Simonkaa12


Female Poeet p?íspivku : 36
Age : 29
Location : Česká Republika
Registration date : 31. 10. 10

Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty
PříspěvekPředmět: Crack nebo dělám něco špatně?:(   Crack nebo dělám něco špatně?:( EmptyMon Nov 08, 2010 12:27 am

Prosím vás moc,potřebuji pomoc. Už dlouho scháním hru Hřebčín u Bílého potoka,teď jsem si ji stáhla v AJ,otevřela v DEAMONU a nainstalovala,ale chce to po mě CD Mad Crack nikde,nevím co s tím..Odkaz na stažení jsem našla někde tady na foru..Možná dělám něco špatně,že to po mě chce original CD,vážně nevím..Proto moc prosím o radu nebo kdyby někdo věděl,kde stáhnu crack...Jinak stahovala jsem toto:

ZDE

Prosím o brzkou odpověď.Děkuji moc předem.. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://konicekk.blog.cz
Andyna6

Andyna6


Female Poeet p?íspivku : 219
Age : 43
Location : Nejdek
Registration date : 07. 05. 09

Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crack nebo dělám něco špatně?:(   Crack nebo dělám něco špatně?:( EmptyMon Nov 08, 2010 11:12 am

Simonkaa12 napsal:
Prosím vás moc,potřebuji pomoc. Už dlouho scháním hru Hřebčín u Bílého potoka,teď jsem si ji stáhla v AJ,otevřela v DEAMONU a nainstalovala,ale chce to po mě CD Mad Crack nikde,nevím co s tím..Odkaz na stažení jsem našla někde tady na foru..Možná dělám něco špatně,že to po mě chce original CD,vážně nevím..Proto moc prosím o radu nebo kdyby někdo věděl,kde stáhnu crack...Jinak stahovala jsem toto:

ZDE

Prosím o brzkou odpověď.Děkuji moc předem.. Wink

Stáhnu,zkusím,pak odpovím,vydrž ju? Smile
Návrat nahoru Goto down
Andyna6

Andyna6


Female Poeet p?íspivku : 219
Age : 43
Location : Nejdek
Registration date : 07. 05. 09

Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crack nebo dělám něco špatně?:(   Crack nebo dělám něco špatně?:( EmptyMon Nov 08, 2010 2:15 pm

Andyna6 napsal:
Simonkaa12 napsal:
Prosím vás moc,potřebuji pomoc. Už dlouho scháním hru Hřebčín u Bílého potoka,teď jsem si ji stáhla v AJ,otevřela v DEAMONU a nainstalovala,ale chce to po mě CD Mad Crack nikde,nevím co s tím..Odkaz na stažení jsem našla někde tady na foru..Možná dělám něco špatně,že to po mě chce original CD,vážně nevím..Proto moc prosím o radu nebo kdyby někdo věděl,kde stáhnu crack...Jinak stahovala jsem toto:

ZDE

Prosím o brzkou odpověď.Děkuji moc předem.. Wink

Stáhnu,zkusím,pak odpovím,vydrž ju? Smile
No,tak jsem to zkoušela a nějak mi to nejde...asi špatná hra... Sad
Návrat nahoru Goto down
Simonkaa
Anonymní




Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crack nebo dělám něco špatně?:(   Crack nebo dělám něco špatně?:( EmptyMon Nov 08, 2010 4:38 pm

Děkuji za pomoc a je to velká škoda,tu hru moc chci.. Crying or Very sad A není někde jiný odkaz na stáhnutí té hry?? Question
Návrat nahoru Goto down
vebub




Female Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Location : Olomouc
Registration date : 28. 09. 10

Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crack nebo dělám něco špatně?:(   Crack nebo dělám něco špatně?:( EmptyMon Nov 08, 2010 5:24 pm

Andyna6 napsal:
Andyna6 napsal:
Simonkaa12 napsal:
Prosím vás moc,potřebuji pomoc. Už dlouho scháním hru Hřebčín u Bílého potoka,teď jsem si ji stáhla v AJ,otevřela v DEAMONU a nainstalovala,ale chce to po mě CD Mad Crack nikde,nevím co s tím..Odkaz na stažení jsem našla někde tady na foru..Možná dělám něco špatně,že to po mě chce original CD,vážně nevím..Proto moc prosím o radu nebo kdyby někdo věděl,kde stáhnu crack...Jinak stahovala jsem toto:

ZDE

Prosím o brzkou odpověď.Děkuji moc předem.. Wink

Stáhnu,zkusím,pak odpovím,vydrž ju? Smile
No,tak jsem to zkoušela a nějak mi to nejde...asi špatná hra... Sad

není to špatná hra, dlouho sem se v tom šťourala, a pak sem na to přišla, je to jednoduché: otevřete to v daemonu, nainstalujete to, otevřete tento počítač a mělo by tam být to 'CD' které jste otevřeli v daemonu, kliknete na něj pravou myší, dáte otevřít, je tam složka FASiSO a v ní je soumor MG2, zkopíruje te ho a najdete si složku kde máte nainstalovanou tu hru, otevře te tu složku a budou tam složky a různé soubory, (ale hlavně i ten samý, který jste nakopírovali), no a ten soubor sem překopírujete, (musíte dát 'nahradit soubor') a je to! Very Happy cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crack nebo dělám něco špatně?:(   Crack nebo dělám něco špatně?:( Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Crack nebo dělám něco špatně?:(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jigs@w Puzzle 2 nebo Platinum
» Nod32 Plna Verze+crack na 50 roku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Biggest Dream :: Games :: Help (Jak stahovat hry)-
Přejdi na: